Cesta na Arnold Classic Europe a Evls Prague Showdown 1. část.

Zdravím všechny návštěvníky těchto stránek….

Jak jistě víte, věnuji se závodění v kulturistice. Tento rok jsem se rozhodl nachystat se opět na podzimní část sezony.

Je přibližně pul 4 v noci/ráno a já nemohu usnout. Ke konci diety se to prostě stává a mě napadlo, že místo převalování v posteli napíši pár vět. Vždy podle chuti, začnu postupně a uvidíme, zda si to někdo vůbec přečte.

Tento rok jsem začal s dietou/hubnutím po státních inženýrských zkouškách, přibližně 20 června. Chtěl jsem přijít dostatečně kvalitní a připravený – bylo 14 týdnů do první soutěže. Jako první krok jsem ubral sacharidy cca denních 600g na 350g. Dále jsem si do osobních tréninků přidal pár sérii navíc na každou partii. Také zintenzivnil trénink – zkrátil pauzy mezi jednotlivými cviky a tím zkrátil celkový čas v posilovně. To mi jako první fáze diety stačilo na první 3 týdny. Po tuto dobu tělo bez problému reagovalo a začalo se měnit.

Další kroky a fáze napíšu dle ohlasů, jestli Vás můj myšlenkový postup zaujal – začínají se mi konečně zavírat oči tak snad usnu.  

Taky mě napadá, že bych se s Vámi mohl v budoucnu podělit o oblíbené recepty z diety ( moc jich není ) a rady, triky – opět, pokud Vás budou zajímat.

Mějte se/smějte se….


Chcete se dozvědět více, změnit svůj životní styl a cítit se lépe, rád vás vše naučím. Prohlédněte si nabídku služeb nebo mě rovnou kontaktujte.
Přejít nahoru