O MNĚ

koukalpavel@seznam.cz / +420 604 256 436

Kdo je

Ing. Pavel Koukal

Jsem profesionální závodník v kulturistice, který již řadu let působí jako osobní trenér (instruktor fitness) v Brně.

Dovedu Vás k Vaší vysněné postavě a kondici, bez trápení a hladovění!

Posilování se věnuji od 15 let, od 17 let závodím v kulturistice. S posilováním jsem začínal prakticky od nuly. Neznal jsem techniku cviků, princip tréninků ani základy stravovacích návyků. Dnes je ale vše úplně jinak a mohu Vám všechny mé letité zkušenosti nabité praxí trenéra a závodníka v kulturistice s radostí předat.

Jak jsem se dostal k trénování?

Během výše uvedené doby jsem získal mnoho cenných zkušeností a protože praxe naučí nejvíce, tak tyto znalosti jsou ty nejcennější. Dále jsem také získal níže uvedené certifikáty, které mě ve znalostech opět velmi posunuli a díky nimž působím 3 roky jako osobní trenér a trenér skupinových lekcí (TRX, kruhový trénink). Mám tedy v rukou nejen papíry z trenérské školy jakožto spousta jiných lidí, ale mám za sebou také závodní praxi, která člověka velice posune co se znalostí o stravě a svalech týče. Pokud si mě tedy zvolíte jako svého trenéra, můžete se spolehnout na odbornost ve všech směrech a určitě se nemusíte bát tvrdých tréninků, které by Vás ničili pokud sami třeba nechcete lámat rekordy. Tréninky se mnou jsou zdravé, přizpůsobené aktuální kondici klienta a vždy zaměřeny tak, aby neublížili Vašim zádům a dalším problematickým často bolavým partiím:

  • akreditovaný kurz Instruktor fitness – Trenérská škola Ronnie.cz
  • akreditovaný kurz Instruktor kulturistiky – Trenérská škola Ronnie.cz
  • licence TRX® instruktor – 3D FITNESS Academy

Jak jsem se dostal k závodění?

První soutěž, které jsem se zúčastnil, bylo Smartlabs 2013, kde jsem se v kategorii kulturistika juniorů umístil na třetím místě. S posilováním jsem pokračoval a závodní ambice rostly. V roce 2015 jsem se zúčastnil Mistrovství světa juniorů IFBB, které se nacházelo v Salvadoru a já závodil v kategorii klasická kulturistika. I zde jsem pro mé velké překvapení a nesmírnou radost obsadil 3. místo. V roce 2016 jsem se zúčastnil mezinárodní soutěže EVLS Amateur 2016, první soutěže mezi muži a obsadil pro změnu 3. místo. Od té doby jsem se zůčastnil mnoho soutěží doma i ve světě a získal profesionální kartu, což bylo pro mě cílem a výzvou tak jak pro každého kulturistu pokud to myslí opravdu vážně, je to taková vstupenka mezi elitu světa a nejlepší soutěže. Ze všech umístění mezi třemi nejlepšími, které je pro mě vždy cenné si vážím zejména těchto:

Další informace, články, videa o mně, můžete případně najít také na ROONIE.CZ.

Přejít nahoru