OSOBNÍ TRÉNINK S PAVLEM

koukalpavel@seznam.cz / +420 604 256 436

Popis služby:

  • odborné vedení a kontrola
  • individuální a efektivní přístup
  • jistota správného, bezpečného a zdravého cvičení

CENA 1000 Kč/800 Kč při koupi balíčku

Více info o balíčku najdete zde >>>

V čem Vám
prospěje osobní trenér?

Osobní trenér je pro začátek velmi dobrý nápad, abychom cvičili efektivně a hlavně bez újmy na zdraví začít cvičit. Dozvíte se ty nejzákladnější a nejdůležitější věci kolem proměny těla ať už co se kondice či přetvarování těla týče. Samozřejmě také zdravotní aspekty hrají u mě zásadní roli, takže nejen, že si ke mě můžete přijít zlepšit držení Vašeho těla, ale můžeme také cíleně pracovat na odstranění nějakých bolavých částí, které vám komplikují život.

Lekce se mnou jsou samozřejmě zaměřeny na cíl daného klienta a to s mým odborným přihlédnutím na věc. To znamená zvolení adekvátních cviků a zátěže, které nejen půjdou naproti Vašemu cíli, ale také budou pro Vás naprosto bezpečné co se Vašeho pohybového ústrojí týče. Zcela jistě není nic dobrého na tom, pokud přepálíme začátek! Posilovna se tak pro nás stane více mučírnou než místo kam se chodíme nejen přibližovat našemu cíli, ale také odreagovat. Protože ať už chceme hubnout, nabírat, zlepšovat kondici a podobně tak základ úspěchu je to, že nás to musí bavit. Jak už to v člověčím životě bývá, skvělých výsledků dosahuje člověk po většinou jen při takových aktivitách, které jsou pro něj nejen povinností, ale také zábavou.

Tímto se také dostáváme k tomu proč jsem osobní trenér. Kromě závodění a tudíž trénování sám sebe, velmi rád předávám své nabyté znalosti, zkušenosti a tím tedy i mohu bezesporu říci, že moje práce je moje hobby! Dělám tedy práci osobního trenéra zodpovědně, s láskou a se svými svěřenci dosahuji viditelných výsledků.

Moje kvalifikace

Kromě již výše zmíněnému také mám za sebou úspěšně absolvovanou trenérskou školu jako instruktor fitness ( osobní trenér ve fitness), dále nemalé závodní zkušenosti a již x let cvičení za sebou. A právě moje praxe a obzvlášť závodní, protože je mnohem náročnější než praxe kondičního cvičence, je mou největší kvalifikací! Jak už to v životě bývá se vším, nejvíce se naučíte praxí a stejně jako autoškola z Vás řidiče neudělá tak stejně tak to platí i v tomto oboru.

Hledáte-li osobního trenéra s řadou praktických zkušeností, který vždy najde optimální řešení pro Vás, ať už se to osobního tréninku či jídelníčku týče, budu se na Vás moc těšit, když mě požádáte o spolupráci.

Při nejmenším pro úplné začátečníky bych určitě doporučil popřemýšlet o 10 tréninkových jednotkách, více info ZDE, kde se také dozvíte proč?

Přejít nahoru