TRÉNINKOVÝ PLÁN NA MÍRU

koukalpavel@seznam.cz / +420 604 256 436

Popis služby:

  • tréninkový plán sestavený Vám na míru
  • dle vašich možností, zkušeností a zdravotních omezení
  • v ceně zahrnuta lekce na ukázku cviků a projetí plánu
  • upozornění na nejčastější chyby v technice cviků

CENA 2000 Kč

Tréninkový plán

Správný tréninkový plán je také velmi důležitý. Musíme jej složit správně po všech stránkách, aby byl co nejúčinnější. Je mnoho aspektů, na které při tvorbě plánů nahlížím. Začíná to samozřejmě tím, že si s klientem určíme jasný cíl, posléze musím také znát veškeré zdravotní komplikace co se pohybového ústrojí v tomto případě týče a to nejen aktuální, ale také ty z minulosti. Je určitě zásadní chyba, pokud klient něco zatají, riskuje tak nepříjemný dopad onoho tréninkového plánu.

Dále při tvorbě tréninkového plánu je potřeba zjistit aktuální kondici klienta co se vytrvalosti týče a též mobility atd. Pokud známe veškeré tyto věci, je možné posléze sestavit tréninkový plán na míru, který bude fungovat, tedy přibližovat klienta k jeho cíli. Řešíme tedy i správnou volbu cviků, aby nebyly ani těžké, ani lehké, ale tak akorát. Stejně jako nadměrným přepínáním se můžeme od cíle spíše vzdalovat tak i při nevyvinutí dostatečného úsilí se též nemusíme dočkat vytouženého cíle.

Časté chyby začátečníků

Stává se, že právě začátečníci přepálí start a posléze místo adekvátní bolesti zatížených svalů následující dny prožívají bolesti, které je omezují i v běžných činnostech. Ale jsou i tací jedinci, kteří naopak neodjedou tréninkovou jednotku dostatečně těžce, aby je vůbec něco bolelo, ať proto, že mají nezkušený názor, že to tak není správně anebo z důvodu neznalosti a to tedy posléze též znamená jak již bylo výše zmíněno, že to je víceméně zbytečné mrhání časem, pokud nám jde o to, abychom nabrali viditelnou svalovou hmotu či co nejefektivněji a nejrychleji hubli. Stejně tak je to i u kondičního cvičení či u nápravy pohybového aparátu.

Tréninkové plány nabízím jak pro nabírání svalové hmoty, tak pro shazování, zlepšení kondice či nápravu držení těla. Mimo to sestavuji také plány v závodní přípravě svých svěřenců. Můžete se na mě tedy obrátit ať už potřebujete jakýkoliv druh tréninkového plánu a ať už jste jakkoliv pokročilý či začátečníci.

Můžete také vyzkoušet osobní trénink se mnou ve slevněném balíčku 10 tréninků, více info ZDE. Velmi vhodné pro začátečníky i pokročilé!

Přejít nahoru