FITNESS JÍDELNÍČEK NA MÍRU

koukalpavel@seznam.cz / +420 604 256 436

Popis služby:

  • jídelníčky na míru s ohledem na energetický výdej
  • naučení základních stravovacích návyků
  • žádné nesmyslné hladovky, sacharidové vlny, apod.
  • komplexnost, vyváženost…
  • přesně vypočítané a názorně uvedené makroživiny, kcal, apod.

CENA 2000 Kč

Fitness
jídelníček na míru

Fitness jídelníček na míru je základ úspěchu u proměny těla. Bez správného stravování nezhubneme ani při těch nejtěžších trénincích. Je to dáno tím, že cvičením strávíme jen pár hodin týdně, zatímco stravě se nějakým způsobem věnujeme průběžně celý den. V první řadě je potřeba si říci, že nejíst ani zdaleka není správná cesta jak zhubnout. Je tedy nutno nastavit fitness jídelníček na míru tak, aby byl nejen výživný, zdraví, ale také aby Vás dostatečně nasytil a i přesto jste efektivně hubli.

Pokud tedy hledáte osobního trenéra, který není zastáncem rychlých hladových diet, jste na správném místě. Se mnou bude jídelníček na míru přizpůsoben přesně Vašim cílům a hladovět rozhodně na něm nebudete a to i přesto, že budete viditelně hubnout.

Proč je dobré hubnout pomalu a postupně?

Samozřejmě existují způsoby jak díky jídelníčku shodit opravdu velké množství kilogramů například během jednoho měsíce. Nicméně já nejsem rozhodně zastánce takových jídelníčků, které nejen, že jsou pouhými jo-jo efekty, ale také nezdravé pro náš organismus. Tyto fitness jídelníčky mají svoje opodstatnění v soutěžním životě avšak i tak se domnívám, že většina závodníků je zastáncem též pomalejšího hubnutí v rámci delšího časového období před soutěží než zvolit tyto dá se říci drastické metody těsně před závody.

Možná si říkáte, že nemít hlad a hubnout nejde dohromady? Ale naopak, věřte tomu, že je to dnes naprosto běžná praxe, se kterou bude souhlasit každý odborník ať už trenér fitness či specialista na výživu. Pokud tedy chcete fitness jídelníček na míru, při kterém budete hubnout pozvolna (to znamená zdravě), bez hladovění a hlavně bez jo-jo efektu, tudíž tak, že i po ukončení naší spolupráce budete vědět jak se správně stravovat a kila Vám nenaskočí rychle zpátky, jste na správném místě! Po spolupráci se mnou uvidíte, že je hubnutí nejen hračka, ale hlavně, že kvůli hubnutí hladovět je největší a naprosto zbytečný nesmysl. Stejně tomu tak je i co se různých prášků a čajů na hubnutí týče. Těch je dneska plný trh, bohužel, ale zázraky aspoň v tomto případě nefungují a tak určitě nečekejte, že Vám nějak výrazně pomohou shodit.

Při nejmenším pro úplné začátečníky bych určitě doporučil popřemýšlet o 10 tréninkových jednotkách, abyste hubnutí ještě více a zdravě podpořili, více info ZDE.

Přejít nahoru