10 OSOBNÍCH TRÉNINKŮ

koukalpavel@seznam.cz / +420 604 256 436

Popis služby:

  • odborné vedení a kontrola
  • vrácení peněz po úvodní hodině pokud Vám jako osobní trenér (fitness trenér) nebudu vyhovovat
  • individuální a efektivní přístup
  • jistota správného, bezpečného a zdravého cvičení

CENA 8000 Kč

Proč zvolit raději
10 tréninků a ne pouze 1 lekci s fitness trenérem?

Pokud si zakoupíte pouze jednu lekci, nedozvíte se tolik jako při delší spolupráci. Proměna těla pro úplného laika není jednoduchá a tak je mnoho věcí, které mu musí fitness trenér vysvětlit. Zejména se jedná o správnou techniku cviků, která je klíčová proto, aby jste si u cvičení neublížily. Zejména v oblasti bederní páteře, kterou si můžete špatnou technikou či přetížením poničit anebo třeba i vyhřeznout plotýnku.

kvalitním fitness trenérem máte jistotu, že si nepřivodíte podobná zranění, které Vás mohou vyřadit nejen ze cvičení, ale také z pracovního života. Uznejte sami, že i kdybyste ve své proměně byly úspěšní, ale za cenu poškození Vašeho pohybového ústrojí, tak je to při nejmenším veliká škoda. Pokud ovšem absolvujete pouze jednu lekci s fitness trenérem, je naprosto nemožné Vás dané techniky naučit dostatečně v rámci tak krátkého času, aby jste mohli další tréninky opět dané cviky bezpečně provádět.

Jaké cviky jsou pro Vás vhodné by měl určit sám fitness trenér?

Je potřeba určitě zmínit, že ať už pro budování svalové hmoty nebo shazování tuku jsou nejvhodnější tzv. vícekloubové cviky, u kterých si právě při nesprávné technice můžeme ublížit. Další otázkou také je zda naše tělo je vůbec na daný cvik připraveno? K rozřešení této otázky právě poslouží opět kvalifikovaný fitness trenér, který díky diagnostice pohybového aparátu zjistí jak jste na tom a zda jste schopni takové cviky provádět či je potřeba prvně řešit mobilitu, aktivaci určitých svalů apod., které jsou pro vykonání např. správného dřepu potřeba.

Často se také setkávám u žen s obavami, že díky dřepům a jiným silovým cvikům naberou svaly a to nechtějí. Toto tvrzení se dá jednoduše vyvrátit a to díky tomu, že ženy nemají dostatek růstového hormonu na to, aby jim díky těžkým cvikům rostli svaly tak jako mužům. Svalnaté ženy, které jsou dnes na denním pořádku nabírají svaly díky anabolickým steroidům a značnému přisunu kvalitní a určité stravy. Tudíž bez užívání podobných látek a takové stravy se nemusíte bát, že budete po silových cvicích nabírat, ale naopak pěkně hubnout.

Samozřejmě v tréninků nebývají pouze silové cviky (nejsou podmínkou), ale i kardio a další metodiky. Je to vždy o komunikaci fitness trenéra a klienta najít trénink, který bude bavit a zároveň bude fungovat…

Přejít nahoru