4 Thoughts to “Psané reference”

  1. Spolupráci s Pavlem si nemohu vynachválit, je to člověk na svém místě. Předává mi spoustu cenných rad a svých osobních zkušeností, pomohl mi výrazně zlepšit techniku cviků. Co se týče jídelníčku, suplementace či tréninkového plánu vždy vše dávalo smysl a dokonale do sebe zapadalo. Osobní tréninky skvěle přizpůsobeny potřebám klienta, vřele doporučuji s Pavlem absolvovat trénink nohou 😀 . Pája je skvělý člověk a opravdový profík, ať už přístupem ke své práci nebo ke své vlastní kulturistické kariéře, proto ho považuji za svého mentora a jsem rád že s ním mohu spolupracovat. Maximálně doporučuji, určitě budete stejně spokojeni!

  2. Natku můžu jen doporučit. Sestavení tréninku super a hlavně chválím jídelníček, který zpestřil moji stravu o spoustu nových jídel, které chválil i můj manžel ??

  3. Spolupráce s Natálkou byla super! Naučila mne spoustu nových věcí, hlavně jak cviky dělat správně a kombinovat … O:) Co se jídelníčku týče- super varianty, jednoduché k přípravě a hlavně chutné! Za mě super vzor správné trenérky ! 🙂 Všem doporučuji!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.