Kdo jsem?

Jmenuji se Natálie Danielová, závodím v kategorii Bodyfitness a jsem osobní fitness instruktor/trenér. Nabízím odborný dohled i poradenství nejen v oblasti fitness, ale i v oblasti výživy. V současné době působím v Brně v posilovně Hulk Gym.

Své znalosti nabité trénováním a závoděním jsem obohatila odborným kurzem, kde jsem ke své praxi získala:

  • certifikát jako Fitness instruktor/trenér od Improve Academy
  • svědčení o účasti na semináři z Trigger pointů
  • Jak jsem se dostala k závodění?

    Posilování se věnuji 5 let, k soutěžení jsem se dostala před 2-mi lety. První soutěž, kterou jsem absolvovala, bylo Mistrovství Moravy a Slezska, kde jsem na své první soutěži získala 1. Místo v kategorii Bodyfitness a týden na to jsem se stala Mistryní České Republiky Juniorek v téže kategorii. Další moji zkušeností je mezinárodní soutěž DiamondCup v Polsku, kde jsem se v kategorii Bodyfitness žen umístila na 5. finálovém umístění a následovala tak další mezinárodní soutěž Diamond Cup Ostrava, kde jsem se v kategorii Bodyfitness žen umístila na 4. Místě a v kategorii juniorek na 2. Místě.

    Moje trenérská filosofie

    Jakožto každý začínající a toužící po krásné štíhlé postavě, jsem si prošla spousty druhů stravováním přes různé způsoby diet či detoxikací. Po těchto osobních zkušenostech tyto způsoby stravování zavrhuji a snažím se klienty naučit pestrosti a pravidelnosti stravy, a hlavně trpělivosti z dlouhodobého hlediska hubnutí, než – li nastavení přísné krátkodobé striktní diety s velmi pravděpodobným Jo-jo efektem.