Cena: 1 999 Kč

Popis služby:

  • jídelníček pro ideální a vyvážené nabírání svalové hmoty
  • tréninkový plán k tomu přizpůsobený
  • 1 tréninková lekce

Chci balíček na nabírání

svalnatý instruktor fitness

Proč instruktor fitness pro budování svalové hmoty?

Nabírání svalové hmoty je dnes bezesporu velmi atraktivní koníček pro mnoho mladých nadšenců ať už pro vidinu nějakého závodění do budoucna či jen tak pro svůj pocit a kondici nebo jen nárůst viditelné svalové hmoty pro svůj dobrý pocit. Ať už je Váš důvod jakýkoliv, tak pokud jste úplný začátečník, najmutí si osobního trenéra ( instruktor fitness ) je ten nejlepší začátek.

Na internetu je dnes plno rad ohledně správné metodiky apod., ale ne vždy to jsou články od opravdových odborníků či vystihují nějakou podstatu, ale nepohlížejí na věc komplexně. Například si přečtete, že onen pán na obálce časopisu jí denně 1 kg masa, ale už nikdo tam nepíše, že užívá látky, které mu pomohou takové množství strávit. Pokud začnete též jen tak jíst 1 kg masa denně, může Vám to ublížit. Kromě věčného nadýmání si také s největší jistotou při nejmenším dočasně či trvale poškodíte ledviny a to naprosto bez jakéhokoliv většího nárůstu svalové hmoty natož, aby se přiblížil formou k danému muži na obálce.

Právě pro tyto důvody, kterých je mraky ať už se týkají stravy, správné metodiky, správně zvolené dávky tréninku apod. je velmi dobré rozhodnutí, pokud Vás prvními tréninky provede osobní trenér. Vy se tak budete od začátku vyvarovat mnohých chyb, které by Vás brzdili v rozvoji a Vaše výsledky budou také lepší, když od začátku pojedete na správné vlně díky osobnímu trenérovi. Instruktor fitness je velmi vhodný také pro pokročilejším jedince a to z toho důvodu, že Vám osobní trenér může vyladit například nějaké chyby v tréninku a Váš rozvoj zrychlit.

Jsem také trenér kulturistiky

Dále se tedy na mě jako na osobního trenéra můžete obrátit i pokud máte chuť si zazávodit. Trénuji kulturistiku a tomu podobné discipliny. Přípravu zajistím od A až po Z. Trénuji jak muže tak i ženy, které se chtějí postavit na prkna. Více o této spolupráci na stránce závodní příprava.