Cena: 500 Kč

Popis služby:

  • odborné vedení a kontrola
  • individuální a efektivní přístup
  • jistota správného,bezpečného a zdravého cvičení

Chci osobní trénink

osobní trenér Brno trénující s klientem

Proč si najmout osobního trenéra?

Především pro začátečníky je fitness trenér velice důležitý. Na kolektivních/skupinových lekcích nemá trenér dokonalou možnost dohlédnout na správné provedení cviku u všech svých svěřenců či klientů. Proto je osobní lekce tou nejlepší možností, nejen pro začátečníky, kteří se snaží dostat do kondice, zhubnout, anebo nabrat nějakou tu svalovou hmotu.

Také se hodí pro pokročilé, kteří by chtěli obohatit své tréninkové metody novými cviky či zkušenosti nebo úpravou jejich stávajících. S klienty se zaměřuji na jejich cíl a preference, jak už u cvičení s vlastní váhou, tak i na strojích.

Velmi ráda předávám svoje osobní poznatky i zkušenosti a to především s ohledem na zdraví, správné dýchání, držení těla a snahou naučit klienty zapojovat  core/střed těla i během dne a nejen na hodině v posilovně.

Protože je práce mým koníčkem ráda vzdělávám a obohacuji svoje klienty informacemi, které jsem za dobu mého cvičení nasbírala nejen jako kondiční cvičenec, ale zejména jako soutěžící.

Moje kvalifikace

  • certifikát jako Fitness instruktor/trenér od Improve Academy
  • osvědčení o účasti na semináři z Trigger pointů

Hledáte-li fitness trenérku s řadou praktických zkušeností, která vždy najde optimální řešení pro Vás, můžete se na mne sdůvěrou obrátit.

Tip pro začátečníky

Při nejmenším pro úplné začátečníky bych určitě doporučila popřemýšlet o 10 tréninkových jednotkách, více info ZDE

, kde se také dozvíte proč?