Cena: 3 500 Kč

Popis služby:

  • odborné vedení a kontrola
  • vrácení peněz po úvodní hodině pokud Vám jako osobní trenér ( fitness trenér ) nebudu vyhovovat
  • individuální a efektivní přístup
  • jistota správného,bezpečného a zdravého cvičení

Chci 10 osobních tréninků

kulturistka pózující na soutěži ve fitness

Proč zvolit raději 10 tréninků a ne pouze 1 lekci s fitness trenérem?

Ačkoliv se každý dobrý trenér snaží předat veškeré množství cenných informací, není možné tuto skutečnost zvládnout za pouhou hodinu cvičení. Proto je vhodné volit minimálně 10 osobních lekcí. Za 10 tréninků je možné projít alespoň základní principy základních cviků a metodik, hlavně co se týče kondice začínajících klientů. Metodik je nespočet a zejména začátečnici si nemusí být jistí, čím začít.

Nejprve je důležité se zaměřit na posílení stabilizačního systému neboli core. Ze špatné aktivace nebo spíše ne aktivace příčních břišních svalů a středu těla vznikají jedny z prvotních problémů, jako jsou bolesti zad, beder apod. Dále špatné vychýlení páteře a kyčle může vést k bolesti kolenům a následné demotivace klientů. Dalším kritériem je také zvolit vhodné cviky, ať už s vlastní váhou nebo zátěží s přiměřenými přestávkami mezi sériemi a cviky, aby nedošlo k přetížení některé ze svalové partie.

Dalším krokem je zvolení způsobu tréninku dle cíle klienta, neboť pro nabírání svalové hmoty se volí jiná metoda cvičení jako pro hubnutí čí zvýšení samotné kondice, každý konkrétní cíl si vyžaduje jinou tréninkovou jednotku a je velice důležité nepodcenit tuto skutečnost, ale zejména také kondici a připravenost klienta.

Shrnutí služby:
Fitness trenérka Brno
Služba:
Fitness trenérka Brno
Službu nabízí:
Natálie Danielová,
Hapalova 23 ,Brno – Řečkovice,Brno-621 00,
Telephone No.736 152 790
Oblast:
Brno
O službě:
Nabízím služby certifikované trenérky v oblasti fitness. Jsem aktivní závodník ve fitness a zkušený trenér. Pokud chcete cvičit zdravě a účinně, jsem tu pro vás s nabídkou 10 lekcí, při kterých si metodiku cviků alespoň částečně osvojíte.