Cena: Spolupráce minimálně 4 měsíce – 2 200 Kč/měsíc

Popis služby:

  • tréninkový plán
  • úprava jídelníčku
  • 1×14 trénink, konzultace, pózování
  • podpora a motivace
  • podpora 24/7
  • průběžná úprava tréninkového plánu a stravy

Chci dlouhodobou spolupráci

Proč využít dloudobou spolupráci?

Každý z nás je originál, tak by se k němu mělo také přistupovat. Na některého zabírá to, či ono některého zase úplný opak. Nedá se s jistotou říci, co opravdu funguje na 100% a co jednoznačně zabere na daný cíl.

Mým cílem je snažit se pomoc lidem jak se zlepšit a dosáhnout touhy po dokonalém těle. Každý má jinou představu o dokonalém těle, proto je těžké říci, či je to štíhlost, vypracovanost, kulaté tvary apod. Častokrát poslouchám o pochybnostech či nedůvěře k sám/a sobě. V málo případech je to nedostatečná vůle. Jsou to slova jako „Mě to prostě nejde“, „Máme to v rodině“ „Tohle nedám“ „Takhle nikdy nebudu vypadat“.

Proč bychom měli dovolit, aby se tato slova naplnila?! Pokud nebudeme věřit sami sobě, kdo jiný nám má věřit? Víra má obrovskou moc a dokáže nás posunout kamkoliv mi jí dovolíme. Pokud se nebudeme snažit přiblížit se jakémukoliv snu, naše myšlení větou „to nezvládnu“, se naplní, ale ne proto, že bychom toho nebyli schopni dosáhnout, ale především proto, že než se začneme snažit, hodíme to za hlavu s tím, že „já nikdy“.

Mnoho lidí potřebuje pouze popostrčit ukázat první krůčky, kterými se dá ubírat a posouvat, z čehož vzniká právě ona motivace, která nás posouvá dopředu. Bohužel nejedná se o progres, ať už psychický nebo fyzický za jednu noc, den, či měsíc. Především díky netrpělivosti lidé přestanou s jakoukoliv snahou, protože po týdnu či 14 dnech nevidí „výsledky“, které si vysnili. I když naše lidská touha a víra dokáže mnoho, je důležité si uvědomit, že žádná změna se neděje ze dne na den a je tedy velmi podstatné si volit raději menší cíl nebo kousek po kousku v jednotlivých úsecích, než si vysnít např: – 30kg za měsíc.

Převážná část klientů, kteří si přichází k trenérům pro radu s tím, že by rádi (přestože většinu života stráví nepravidelným nárazovým stravováním, navštěvování rychlého občerstvení, střídaní několik druhů diet a detoxikací) zhubnout či nabrat nejlépe „přes noc“. A přesto, že naše mysl dokáže téměř cokoliv a naše tělo je „zázračný stroj“ nelze udělat žádnou přeměnu mnohdy ani po 1 měsíci držení zdravého jídelníčku, neboť „škody“ napáchané během života, nám častokrát natropí více škody než bychom si jen dokázali představit. Ve většině případů je to vytvoření si zpomaleného metabolismu a tím větší šance na ukládání tukových zásob.

Spolupráce tedy nekončí ani nezačíná vytvořením správného tipu zdravého jídelníčku na míru, není to ani vytvoření tréninkového plánu či pouze zapojení alespoň nějakého pohybu, spolupráce se zejména týká o přenastavení životního stylu na zdravou verzi pohybu cvičení, zdravého stravování, ale především trénování trpělivosti a obzvlášť motivace, která se častokrát vytrácí prvním nezdařením nebo zaklopýtnutím za touto cestou. Klientům se snažím být oporou ve dne i v noci a snažím se s nimi krůček po krůčku dosáhnout daného cíle.