Cena: 1 599 Kč

Popis služby:

  • jídelníček pro ideální a vyvážené nabírání svalové hmoty
  • tréninkový plán k tomu přizpůsobený
  • 1 tréninková lekce

Chci balíček na nabírání

svalnatá žena pózuje zepředu

Proč instruktor fitness pro budování svalové hmoty?

Není objem jako objem. Většina lidí má nabírání svalové hmoty spojené s pojídáním, kde čeho s omluvením, že je v objemu.

Je důležité popřemýšlet o tom, zda s objemem jako takovým chci nabrat i velké množství tuku či se více zaměřit na čistou svalovou hmotu, samozřejmě určité procento tuku tam bude vždy, ale musíme si uvědomit, že sval se netvoří z tučných surovin ani sladkostí, ale zejména z kvalitních potravin a surovin. Ovšem zde platí opačné pravidlo jako při hubnutí, a to že příjem musí být vyšší jak výdej. To znamená, že se musíme zaměřit na vyšší příjem kvalitních surovin. Proto zde platí, stejně jako u hubnutí, že 90% úspěchu je spojeno se správně vytvořeným jídelníčkem, který obsahuje nutričně bohaté potraviny s pestrým množstvím surovin a dbaný ohled i na váš pracovně vytížený styl života.

Důležitým faktorem pro narůst svalové hmoty, je i změna a přizpůsobení tréninku pro tuto skutečnost, neboť jsou zde jiné sounáležitosti než je tomu například u hubnutí, například delší tenze, menší počet opakování apod. Správná volba tréninkové jednotky nám může pomoct k rychlejší cestě našemu cíli.

Shrnutí služby:
Balíček na nabirání svalové hmoty
Služba:
Balíček na nabirání svalové hmoty
Službu nabízí:
Natálie Danielová,
Hapalova 23,Brno ,Jihomoravský kraj-621 00,
Telephone No.736 152 790
Oblast:
Brno
O službě:
Není objem jako objem. Většina lidí má nabírání svalové hmoty spojené s pojídáním, kde čeho s omluvením, že je v objemu.