Tato služba již není k dispozici, děkuji za pochopení!

Proč využít tento balíček?

Pokud nejsme spokojeni s naší postavou, odráží se to i na naších pocitech a vyrovnanosti.

Přiznejme si, jak moc dlouho přesouváme náš cíl na další den, týden či měsíc? Samozřejmě postava není vše a je důležité jací jsme uvnitř, ale k tomu nám pomáhá i vzhled, kterým se prezentujeme na povrchu. To jací jsme se odráží na tom, jak moc jsme spokojeni uvnitř a s tím se pojí spokojenost s naším tělem.

Psychické rozpoložení hraje velikou roli při změně naší postavy. Je velmi důležité zvolit správné kroky pro náš vysněný cíl. Není vhodné držet se veškerých informací z internetu, zejména informací o hubnutí, neboť ve většině případů se jedná o striktní a krátkodobé diety, které vedou k jo-jo efektům, hned potom co se rozhodnete přestat trápit a jíst pouze „saláty“. Mou snahou je vést klienty, kteří se rozhodli změnit postavu a zároveň přístup k jejich životnímu stylu.

Je velmi důležité zvolit vhodný příjem makroživin i mikroživin v souladu s vaším pracovním nasazením a celkovým výdajem. V potaze se musí brát veškeré aktivity, které jsou spojeni s Vaší osobou ať už se jedná o domácí či pracovní aktivity, důležité také je brát na vědomí i funkci těla (trávení,..), která je základním odrazem pro změnu. Čili základním pravidlem pro hubnutí je menší deficit v příjmu oproti výdeji, ale s důrazem na správné fungování základního funkce těla.

S jídelníčkem se pojí také dostatečný pohyb, a proto jestli uvažujete o adekvátním hubnutí, více méně se zachování pestrosti jídla je vhodné zvolit i k jídelníčku spojenou tréninkovou jednotku (tréninkový plán). Neboť na základě výdaje se odráží i následný příjem a proto je přijatelné volit variantu, v které je součástí jak jídelníček na míru, tak i tréninkový plán.